Natec prepäťová ochrana BERCY 400, 5m, 5 zásuviek, vypínač, čierna

Pevná a odolná napájacia lišta s prepäťovou ochranou je absolútnou nevyhnutnosťou na zaistenie bezpečnosti cenných elektronických zariadení. Natec BERCY 400 je bezpečnostná napájacia lišta určená na ochranu pripojených zariadení pred skratom, preťažením a prepätím. Pre komplexnú ochranu bola lišta o ... viac
Objednávací kód: 23100000511
Kód výrobcu: NSP-1715
Výrobca: NATEC
Záručná lehota: 60 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 24,14 €
Cena s DPH: 28,97 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Pevná a odolná napájacia lišta s prepäťovou ochranou je absolútnou nevyhnutnosťou na zaistenie bezpečnosti cenných elektronických zariadení. Natec BERCY 400 je bezpečnostná napájacia lišta určená na ochranu pripojených zariadení pred skratom, preťažením a prepätím. Pre komplexnú ochranu bola lišta obohatená o automatickú poistku, vypínač a detskú poistku.

DVOJSTUPŇOVÉ ZAISTENIE NAPÄTIA

Výrobok má špeciálny systém ochrany proti skratu a prepätiu. Spoľahlivosť systému prepäťovej ochrany je navyše zaistená varistorom. Dvojstupňový systém istenia je vďaka optimalizovanej vypínacej schopnosti účinnou ochranou proti skratu, preťaženiu a prepätiu.

VYPÍNAČ

Natec Bercy bol obohatený o vypínač. Vďaka nemu môžete lištu ľahko odpojiť od napájania jediným tlačidlom. Toto riešenie umožňuje zachovať plnú kontrolu nad zariadením pripojeným k lište a šetrí energiu.

AUTOMATICKÁ POISTKA

Lišta je vybavená kvalitnou automatickou poistkou, ktorú netreba nikdy vymieňať. Jej oneskorený účinok s dobou odozvy 25 nanosekúnd poskytuje najvyššiu úroveň ochrany v prípade výpadku elektrického prúdu a tiež pri prepätí spôsobenom bleskovými výbojmi.

KVALITA ZAISTENÁ CERTIFIKÁTY

Väčšina komponentov, z ktorých sa skladá napájacia lišta Natec Bercy, bola vyrobená v Poľsku. To dáva záruku trvanlivosti a bezpečnosti, čo potvrdzujú početné certifikáty kvality, ktoré spĺňajú normy Európskej únie. Navyše je lišta vyrobená zo samozhášavého materiálu, takže pri požiari nezhorí.

DETSKÝ ZÁMOK

Detská poistka je veľmi dôležitým prvkom každej prepäťovej ochrany. Natec Bercy má zabudované ochranné tienenie sieťových zásuviek, ktoré zabránia malým deťom vkladať do zásuvky rôzne predmety alebo prsty.

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI A PÄŤROČNÁ ZÁRUKA

Pre bezpečnosť užívateľov je Natec Bercy poistený proti škodám spôsobeným chybným výrobkom do výšky 5 000 EUR. Okrem toho má lišta päťročnú záručnú ochranu, takže si môžete byť istí, že sa jedná o výrobok najvyššej kvality, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.

VLASTNOSTI:

- automatický istič
- ochrana pred skratom, preťažením a prepätím
- ochrana pred deťmi
- vypínač napájania
- záruka 5 rokov
- poistenie zodpovednosti
- 5 zásuviek s uzemnením
- 5 farebných variantov (biela, čierna, zelená, modrá, šedá)
- 3 verzie dĺžky kábla (1,5 m, 3 m, 5 m)
- vyrobené v EÚ
- nehorľavé telo

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Dĺžka kábla: 5m
Farba: Čierna
Menovité napätie ~230V, 50Hz
Menovitý prúd / maximálne zaťaženie 10A /2500W
Zabezpečenie Automatický istič 10A/250V + varistor
Doba odozvy < 25ns
Vypínač napájania Bipolárna s podsvietením
Unikajúci prúd < 0,5 mA
Absorpcia energie 155J
Maximálne napätie Uc ~250V 50Hz
Stupeň ochrany Up ? 1,2 kV (L/N)
Maximálny vybíjací prúd Imax 6kA (L/N) -8/20µs
Skúšobné napätie Uoc 4 kV
SPD Trieda 3

-|CZ|SK|EN
Napájení
Délka kabelu 5 m
Přepěťová ochrana Ano
Počet zásuvek 5