Optický patch kábel SIMPLEX, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadenia vo vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončenej v rozvádzači. Pa ... viac
Objednávací kód: 502710713
Kód výrobcu: 10201
Výrobca: OEM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 2,80 €
Cena s DPH: 3,36 €
Porovnanie Obľúbené

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadenia vo vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončenej v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), na prianie je možné dodať aj káble simplexné (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové xWDM aplikácie.

Konektory E2000, SC a LC sú potom v duplexnom prevedení spojené sponou - tá je rozoberateľná a umožňuje tak rozdelenie duplexného patchcordu na dva simplexné (nie je možné iba u odolného variantu HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy sú iba úzkym výberom zo sortimentu. Ďalej sme schopní patchcordy dodať s konektormi E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Technická špecifikácia
Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

Konektory: SC-SC

Brúsenie: UPC-UPC

Farba: Žltá

Armorovanie: NIE

Plášť: LSZH

Priemer: 3mm

Dĺžka: 1m

Prevedenie: Simplex

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
Optický kabel SM/MM Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 1 m
Vlastnost 9/125
Provedení simplex/duplex Simplex
Konektory
SC (M) 2