E-book AMAZON KINDLE TOUCH 2022, 16GB, SPECIAL OFFERS, modrý

Najľahšia a najkompaktnejšia Kindle, teraz s displejom s vysokým rozlíšením 300 ppi pre ostrý text a obrázky. Čítajte pohodlne s neoslňujúcim papierovým displejom. Nastaviteľný režim predného svetla a tmy uľahčuje čítanie vo dne aj v noci. Straťte sa vo svojom príbehu. Vylaďte správy, e-maily a soci ... viac
Objednávací kód: V7002175871
Kód výrobcu:
Výrobca: AMAZON
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 124,84 €
Cena s DPH: 149,81 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Najľahšia a najkompaktnejšia Kindle, teraz s displejom s vysokým rozlíšením 300 ppi pre ostrý text a obrázky. Čítajte pohodlne s neoslňujúcim papierovým displejom. Nastaviteľný režim predného svetla a tmy uľahčuje čítanie vo dne aj v noci. Straťte sa vo svojom príbehu. Vylaďte správy, e-maily a sociálne médiá pomocou zariadenia bez rozptyľovania špeciálne vytvoreného na čítanie. Teraz s predĺženou výdržou batérie – Na jedno nabitie cez USB-C vydrží až 6 týždňov. Teraz s 16 GB na uloženie tisícok kníh – dvojnásobná kapacita úložiska oproti predchádzajúcej generácii. Nájdite nové príbehy – s Kindle Unlimited získajte neobmedzený prístup k viac ako 2 miliónom titulov, tisícom audiokníh a ďalším. Navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť. Tento Kindle používa 30-75% recyklovaných plastov a 90% recyklovaného horčíka a má 100% recyklovateľné obaly zariadenia.

Display
6” displej Amazon so vstavaným svetlom, 300 ppi, optimalizovaná technológia písma, 16-úrovňová stupnica šedej.

Veľkosť
157,8 x 108,6 x 8,0 mm. Veľkosť predstavuje celkové rozmery zariadenia.

Hmotnosť
158 g

Požiadavky na systém
Žiadne; plne bezdrôtové a na stiahnutie obsahu nevyžaduje počítač.

Úložisko na zariadení
16 GB

Cloudové úložisko
Zadarmo cloudové úložisko pre všetok obsah Amazonu.

Životnosť batérie
Na jedno nabitie vydrží až 6 týždňov, na základe pol hodiny čítania denne s vypnutým bezdrôtovým pripojením a nastavením svetla na 13. Výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od použitia. Zvukové streamovanie audiokníh cez Bluetooth zníži výdrž batérie.

Doba nabíjania
Plne sa nabije približne za 4 hodiny z počítača cez USB kábel; Plne sa nabije za približne 2 hodiny s 9W USB napájacím adaptérom.

Wi-Fi pripojenie
Podporuje siete 2,4 GHz a 5,0 GHz s podporou zabezpečenia WEP, WPA a WPA2 pomocou overovania heslom alebo Wi-Fi Protected Setup (WPS). Nepodporuje pripojenie k ad-hoc (alebo peer-to-peer) wifi sieťam.

Funkcia uľahčenia
Čítačka obrazovky VoiceView dostupná cez zvuk Bluetooth poskytuje hovorenú spätnú väzbu, ktorá vám umožní prechádzať zariadenie a čítať knihy pomocou prevodu textu na reč (dostupné iba v angličtine). Kindle tiež obsahuje schopnosť invertovať čiernobielu, upraviť veľkosť písma, vzhľad písma, riadkovanie a okraje. Ďalšie informácie o uľahčení pre Kindle .

Podporované formáty obsahu
Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechránené MOBI, PRC natívne; PDF, DOCX, DOC, HTML, EPUB, TXT, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP prostredníctvom konverzie; Zvukový formát zvuku (AAX).

Dokumentácia
Zistite viac o zariadeniach Kindle v našej Stručnej príručke a Užívateľskej príručke Kindle.

Záruka a servis
2 ročná záruka

Zahrnuté v krabici
Kindle, nabíjací kábel USB-C a sprievodca rýchlym štartom.

Generácia
Kindle (11. generácia) – vydanie 2022.

Aktualizácia zabezpečenia softvéru
Toto zariadenie dostane zaručené aktualizácie zabezpečenia softvéru po dobu najmenej štyroch rokov po tom, čo bolo zariadenie naposledy k dispozícii na kúpu ako nové zariadenie.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model AMAZON KINDLE TOUCH 2022
Obsah balení Kindle, nabíjecí kabel USB-C a průvodce rychlým startem
Displej a grafika
Úhlopříčka LCD (palce) 6
Procesor a paměť
Pevný disk - paměť 16GB
Konektivita
Lightning Ne
USB Type-C Ano
micro USB Ne
HDMI Ne
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
Rozměry, hmotnost, nosnost
Hmotnost přesná (kg) 0,158
Výška (mm) 157,8
Šířka (mm) 108,6
Hloubka (mm) 8